.
Room

Pokoje typu Executive v hotelu Hilton Prague

Pokoje Typu Executive

TWO QUEEN BED EXECUTIVE ROOM

Bedroom

Buďte naším privilegovaným hostem v tomto moderním pokoji o velikosti 28m². Automaticky budete mít přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Tento světlý a vzdušný pokoj s velkými okny má dvě postele typu „queen bed“. Díky bezdrátovému připojení k internetu(za poplatek) si můžete vyřizovat své e-maily. Jistě také oceníte koupelnu s odděleným sprchovým koutem. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a pantofle.

Určeno pro 4 dospělé.

King Executive Room

Room

Buďte naším privilegovaným hostem v tomto renovovaném pokoji o velikosti 28m². Automaticky získáte přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Díky bezdrátovému připojení k internetu (za poplatek) si můžete vyřizovat své e-maily. Jistě také oceníte koupelnu s odděleným sprchovým koutem. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a pantofle.

Určeno pro 2 dospělé.

Twin Executive Room

Room

Buďte naším váženým hostem v tomto renovovaném pokoji o velikosti 28m². Automaticky získáte přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Tento světlý a vzdušný pokoj s velkými okny má dvě postele. Díky bezdrátovému připojení k internetu (za poplatek) si můžete vyřizovat své e-maily. Jistě také oceníte koupelnu s odděleným sprchovým koutem. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a pantofle.

Určeno pro 2 dospělé.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick