.

Odpočívejte stylově v apartmá v hotelu Hilton Prague

ApartmÁ

Apartmá - King Executive Suite

Toto renovované apartmá o velikosti 55m² se vám na cestách stane druhým domovem; budete mít svůj vlastní obývací pokoj, druhou koupelnu i přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Toto stylové apartmá má jednu postel typu „king“ a pohovku. Můžete si vychutnat intimní večeři u jídelního stolu, využívat bezdrátový přístup k internetu (za poplatek) anebo se u velkého pracovního stolu s ergonomickým křeslem pustit do svých úkolů. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan, pantofle či bezplatnou minerální vodu.

Určeno pro 4 dospělé

Apartmá - King Junior Suite

Junior Suite

Nechte se hýčkat v tomto renovovaném, prostorném apartmá o velikosti 38m² s odděleným obývacím pokojem a přístupem do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Toto stylové apartmá má jednu postel typu „king“ a pohovku. Můžete využívat bezdrátový přístup k internetu (za poplatek), číst denní tisk nebo se pohodlně věnovat svým úkolům u velkého pracovního stolu s ergonomickým křeslem. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan, pantofle či bezplatnou minerální vodu.

Určeno pro 4 dospělé

Apartmá - King Apartment Suite

Nechte se hýčkat v tomto prostorném apartmá o velikosti 90m² s vlastní jídelnou, obývacím pokojem a kuchyňkou. Také získáte přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Toto elegantní apartmá s úžasným výhledem na město nebo na řeku má 1 postel typu „king“ a druhou koupelnu. Je zde pracovní stůl, kde se můžete pohodlně věnovat svým projektům, díky bezdrátovému přístupu k internetu (za poplatek) si vyřídíte své e-maily nebo se můžete v klidu najíst u jídelního stolu. Jistě také oceníte luxusní koupelnu s vestavěným televizorem a prostornou sprchou. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan, pantofle či bezplatnou minerální vodu.

Určeno pro 3 dospělé.

Královské apartmá - Royal Suite

King Royal Suite

V Královském apartmá si budete užívat ten nevyšší luxus ubytování v Praze. Toto skvostné apartmá o velikosti 104m² také nabízí exkluzivní přístup do klubové místnosti Executive Lounge, disponuje svou vlastní oddělenou obývací místností, jídelnou a pracovnou. A jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan, pantofle a bezplatnou minerální vodu.

Určeno pro 3 dospělé.

Prezidentské apartmá - Presidential Suite

Toto prostorné apartmá o velikosti 120m² se vám na cestách stane druhým domovem; budete mít svou vlastní jídelnu, obývací pokoj a kuchyňku a dále přístup do klubové místnosti Executive Lounge s bezplatnou snídaní a občerstvením. Toto elegantní apartmá s úchvatným výhledem na město má jednu postel typu „king“ a druhou koupelnu. Je zde pracovní stůl, kde se můžete pohodlně věnovat svým projektům, díky bezdrátovému přístupu k internetu (za poplatek) si vyřídíte své e-maily nebo se můžete v klidu najíst u jídelního stolu. Hýčkejte se v luxusní koupelně s vestavěným televizorem a prostorným sprchovým koutem. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan, pantofle či bezplatnou minerální vodu.

Určeno pro 3 dospělé.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick