SPECIALNÍ NABÍDKY

Výhody při pořádání svatby s hotelem Hilton Prague

Výhody

Praha je známá jako město tisíce věží a pro svatbu je nepochybně jedním z nejromantičtějších měst v Evropě. V hotelu Hilton Prague dobře víme, že každý svatební pár by měl svůj společný život zahájit dokonalou svatbou. Ať již plánujete intimnější svatbu anebo velkolepý obřad a recepci, náš specializovaný tým se postará o všechny detaily vašeho jedinečného dne – od doporučení vhodného místa, přes výzdobu a catering až po koordinaci zábavy. Svatba vašich snů je svatba v hotelu Hilton Prague!

Každá nevěsta si přeje mít jedinečnou svatbu. Tým hotelu Hilton Prague vám zaručuje svatební oslavu jako okouzlující a nezapomenutelný zážitek, na který budete spolu rádi vzpomínat celý život.

Jako poděkování za to, že si pro svůj významný den zvolíte hotel Hilton Prague či jeho služby, vám můžeme nabídnout bonusové body „Hilton Event Bonuses“, které pak lze uplatnit při další akcích pořádaných ve zúčastněných hotelích Hilton nebo směnit za lákavé pobyty.

Za svou svatbu nasbírejte body HHonors a proměňte je za noci zdarma, které můžete využít na líbánky v těch nejluxusnějších destinacích a hotelích sítě Hilton kdekoliv na světě. Například, pokud utratíte 15,000 Euro za svatbu, nasbíráte 300,000 HHonors bodů, které vás opravňují k šesti nocím zdarma v The Edgewater Beach Hotel & Resort sítě Waldorf Astoria Collection v Naples na Floridě.

LivingWell Health Club & Spa v hotelu Hilton Prague nabízí pro novomanžele speciální balíček „Dotek lásky“.

Užijte si masáž v páru, včetně masáže hlavy, která ve vašem těle uvolní dynamickou energii. Nevěsta si chce svůj velký den užít beze stresu, a proto náš hotel nabízí vlastní kadeřnické i kosmetické služby. Hotelový salón krásy se postará o vše potřebné.

Potřebujete dopravu z letiště, na letiště či na místo svatebního obřadu? Zařídíme vám luxusní i klasickou dlouhou limuzínu, kočár s koňským spřežením, historický automobil, prodlouženou limuzínu hummer či jakýkoli jiný speciální vůz dle vašeho přání.

Hotel Hilton Prague je tím pravým místem v Praze pro velkou, bohatou svatbu a svatební hostinu. K dispozici je vám sál Grand Ballroom, Cloud 9 sky bar & lounge na střeše hotelu, apartmány a suity, hotelové wellness centrum s lázněmi a další možnosti. Hotel Hilton Prague má vše, co vy a vaši hosté potřebujete, abyste váš velký den náležitě oslavili pod jednou střechou.

Náš elegantní sál Grand Ballroom poslouží při recepci až pro 650 účastníkům, přičemž jeho působivé předsálí je jako určené pro koktejlovou recepci. Pokud si budete přát menší, intimnější svatbu, hotel Hilton Prague má také několik menších sálů, vhodných pro akce pro 16 až 240 hostů.


Možnosti

Možnost získání bodů:

Varianta 1:

  • 1 bonusový bod HHonors a 1 letecká míle za každý zaplacený dolar.

Varianta 2:

  • 1,5 bonusový bod HHonors za každý zaplacený dolar.

Chcete-li se těšit z výhod programu „Event Bonus“, staňte se členem věrnostního programu „Hilton HHonors“.

Více informací naleznete na HHonors

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick