.
Room service

V Hilton Prague vám zajistíme kvalitní pokrmy s donáškou až na pokoj!

PokojovÁ SluŽba

Hilton Prague nabízí širokou škálu barů a restaurací, které jsou vhodné pro každou příležitost. Po rušném dni plném práce nebo návštěv pražských památek si ale někdy chcete jen tak odpočinout v pohodlí svého hotelového pokoje a nechat si občerstvení přinést.

Pokojová služba vám zajistí to nejlepší z kuchyně hotelových restaurací. Pokud se rozhodnete pro něco z  nabídky „Hilton Classics“, například pro salát Caesar nebo Hilton club sendvič či Hilton burger, můžete si být jistí, že dostanete stejně vysokou kvalitu jako kdekoli jinde na světě.


Room Servis

Naše nabídka pokrmů pro zdraví „Healthy Options“ je připravována podle receptur uznávaných odborníků. Obsahují ve vyvážených porcích důležité složky a náležité nutriční hodnoty dle přísných standardů, velký důraz je také kladen na sezónní dostupnost surovin z místní produkce.

Donáška na pokoj od 06:00 do 18:00, pro objednávky z pokoje vytočte 85

MINIBAR MENU

Pokojová služba je vám k dispozici čtyřiadvacet hodin denně.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.  Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;  v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu."

 

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick