SPECIALNÍ NABÍDKY

Cloud 9 Sky Bar & Lounge – Cloud 9 sky bar & lounge na střeše Hilton Prague nabízí jedinečný zážitek

Cloud 9 Sky Bar & Lounge

Cloud 9 Sky bar & lounge

Cloud 9 sky bar & lounge je jediný sky bar v České republice. Nachází se 40 metrů nad zemí na střeše hotelu Hilton Prague. Tento pražský cocktail bar nabízí úchvatné pohledy na malebné město a řeku Vltavu. Místní klienti i hoteloví hosté zde mohou ochutnávat ze široké nabídky koktejlů, které jim namíchají naši přátelští barmani. Cloud 9 se může pochlubit širokou škálou moderních i originálních koktejlů, které vytváří mixolog Roman Uhlíř. Vychutnávejte si koktejl Charisma či Mystic a přitom se přes prosklené stěny nebo z otevřené terasy kochejte úchvatnými pohledy na Prahu.

Stylový design baru Cloud 9 od Philipa Rodgerse vás zaujme svou jedinečností. Unikátní je i systém osvětlení, mnohobarevné světelné panely jsou napojeny na audio systém a může je ovládat i DJ. Nejlepší pražští DJs zde hrají od čtvrtka do soboty od lounge až po chill-out.

Ve sky baru Cloud 9 se servírují kreativní lahodná jídla v porcích ideálních pro sdílení s přáteli, která skvěle doplňují širokou nabídku koktejlů. Ochutnejte bliny, tousty nebo bruschetty. V letních měsících můžete odpočívat na letní terase s grilem a popíjet koktejly ze speciální letní nabídky, vychutnat si gurmánský burger nebo kebab a zároveň se kochat úchvatným výhledem.

 

Cloud sky bar & lounge je výsledkem péče věnované každému detailu, abychom se ujistili, že Vaše návštěva bude neobyčejným zážitkem.

Cloud 9 sky bar & lounge byl oceněn jako Nejlepší hotelový bar, Czech Bar Awards 2009 a 2010

Navštivte webové stránky Cloud 9 sky bar & lounge.

Provozní doba:

Denně od 18:00 do 2:00 hodin, v neděli zavřeno

MENU

  • WiFi přístup k internetu
  • Kapacita: 130 osob
  • Při konzumaci parkování zdarma

>> REZERVACE STOLU


Přečtěte si recenze nebo ohodnoťte náš bar na stránce

Cloud 9 Sky Bar & Lounge je držitelem Certificate of Excellence 2015 cestovatelského portálu TripAdvisor – osvědčení, které potvrzuje výjimečné služby

 

Cloud 9 bar
Bar
Bar na strese hotelu
Bar na strese hotelu
HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick