SPECIALNÍ NABÍDKY

Dopřejte si zážitek v prvotřídní pražské restauraci CzecHouse Grill & Rotisserie

CZECHOUSE GRILL & ROTISSERIE

Restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie nabízí moderní mezinárodní kuchyni a tradiční české speciality. Kulinářským zážitkem jsou bezesporu steaky ze severoamerického organického hovězího masa. Z klasických českých pokrmů můžete ochutnat tradiční guláš dušený v pivě Master nebo svíčkovou na smetaně v moderní podobě.

CzecHouse také nabízí širokou paletu čerstvých ryb připravených s největší péčí na lávovém grilu. Díky prosklené otevřené kuchyni můžete pozorovat umění šéfkuchařů. CzecHouse vyniká moderním designem, který navodí tu pravou atmosféru pro vychutnání skvělého pokrmu.

V restauraci se konají pravidelné tématické kulinářské akce. Nechybí nabídka místních i zahraničních vín, z nichž se vybraná vína podávají po sklence v rámci programu „Wine by the Glass“.

Pro skupiny je k dispozici soukromý salonek s krbem s kapacitou až 16 osob.

CzecHouse také nabízí nápadité dětské menu s oblíbenými dětskými jídly, jako jsou kuřecí medailonky a rybí prsty. Restaurace je nekuřácká. WiFi přístup k internetu (HotSpot zdarma, rychlejší internet za poplatek), při objednávce jídla parkování zdarma. Kapacita 120 osob.

Provozní doba:

Denně od 18:00 do 23:00 hodin

Menu

Vinný lístek

Nabídka kávy

>> REZERVACE STOLU

Kontakt: tel: +420 224 842 700  e-mail: restaurants.prague@hilton.com

Přečtěte si recenze nebo ohodnoťte naši restauraci na stránce

CzecHouse Grill & Rotisserie je držitelem Certificate of Excellence 2015 cestovatelského portálu TripAdvisor – osvědčení, které potvrzuje výjimečné služby

Restaurace
Restaurant
Restaurace CzecHouse
restaurace
Restaurant
Restaurant
VIP Premium RB Club

VIP Premium RB Club

Sleva 15 % pro držitele karty s logem programu 

VIP Premium RB Club.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick