.
CzecHouse Dinner

Hilton Prague nabízí několik restaurací a barů

RESTAURACE A BARY

Pražský Hilton nabízí spoustu možností, jak si užít vynikající gastronomii i nápoje a jak se odreagovat.

* V návaznosti na rozhodnutí vlády je od 13.března 2020 do odvolání uzavřena restaurace The Able Butcher, Exekutivní Lounge a Hop House. *


The Able Butcher

The Able Butcher je ztělesněním kulinářského umění – lákavé místo, kde speciální grilovaná masa, ryby a vegetariánské pokrmy párujeme s nejlepšími víny. Místo, kde hostům nabídneme autentický gastronomický zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat.


Cloud 9 Sky Bar & Lounge se nachází 40 metrů nad hladinou Vltavy na střeše hotelu Hilton Prague. Nabízí nádherný výhled na město nejen zevnitř, ale i z venkovních teras, a také neopakovatelnou atmosféru v interiéru ve stylu chic urban lounge. Barové menu je založené na inovativních koktejlech, při jejichž přípravě se používají prémiové destiláty. Velkou roli v nabídce hrají kreativní koktejly a drinky na bázi Gin & Tonic ze všech koutů světa, které jsou obohacené o přírodní ingredience. To vše je dokonale doplněné nabídkou pokrmů ideálních pro sdílení s přáteli.


Café & Bistro

Café & Bistro obklopené svěží zelení se nachází na vnitřní terase hotelu Hilton Prague. Toto nerušené místo je vynikající volbou pro snídaně, obchodní obědy či kávu a zákusek. Vychutnejte si tradiční pokrmy jako například proslulý hamburger nebo zkuste středomořské speciality.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick