SPECIALNÍ NABÍDKY
CzecHouse Dinner

Hilton Prague nabízí několik restaurací a barů

RESTAURACE A BARY

Pražský Hilton nabízí spoustu možností, jak si užít vynikající gastronomii i nápoje a jak se odreagovat.


CzecHouse Grill & Rotisserie je moderní nekuřácká restaurace s nápaditým designem. Podává se zde moderní evropská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká jídla připravovaná na grilu. V otevřené kuchyni můžete sledovat mistrovská díla kuchařů. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín i proslulých českých piv.


Cloud 9 Sky Bar & Lounge je první sky bar v Praze. Nachází se na střeše hotelu Hilton Prague a nabízí úchvatný výhled na Prahu a její panorama. Ochutnejte jedinečné koktejly od oceněného master bartendera Romana Uhlíře, poslouchejte produkci nejlepších pražských DJs a kochejte se výhledem na Prahu z proskleného interiéru nebo ze dvou venkovních teras. Koktejl bar Cloud 9 je jedním z míst, které si v Praze prostě nesmíte nechat ujít.


Café & Bistro

Café & Bistro obklopené svěží zelení je otevřeno 24 hodin denně. Café & Bistro se nachází na vnitřní terase hotelu Hilton Prague. Toto nerušené místo je vynikající volbou pro snídaně, obchodní obědy či kávu a zákusek. Vychutnejte si tradiční pokrmy jako například proslulý hamburger nebo zkuste středomořské speciality.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick