SPECIALNÍ NABÍDKY
Tiskove zpravy

Tiskové zprávy / Press Releases

Nejnovějsí tiskové zprávy

Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty velkolepou párty
ve stylu Alenky v říši divů

PRAHA, 1. července 2016 – Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty a obchodní partnery velkolepou párty.  Eventu ve stylu Alenky v říši divů, který proběhl v kongresovém sále hotelu Hilton Prague s tematickou výzdobou a projekcemi, se zúčastnilo 500 hostů. 

Zástupci obchodního oddělení pražských hotelů Hilton vítali hosty v tematických králičích kostýmech. Součástí programu bylo mimo jiné taneční vystoupení v podání dvaceti zástupců obchodního oddělení hotelů, profesionální vystoupení skupiny Neonheads či bublinová show. Hosté také soutěžili o nejlepší kostým a bavili se doprovodnými aktivitami ve foyer kongresového sálu. Celým večerem hosty provázel moderátor Petr Vondráček v převleku Klouboučníka.

Nechyběla tradiční charitativní tombola s hodnotnými cenami včetně pobytů v hotelech společnosti Hilton Worldwide. Výtěžek z prodeje lístků se vyšplhal na 50.000 Kč. Charitativní šek na tuto částku předal generální ředitel pražských hotelů Hilton Michael Specking zástupkyni Nadace Terezy Maxové dětem Petře Zapletalové na podporu vzdělání mladých lidí z dětských domovů a v pěstounské péči.

K jídlu byly podávány vybrané kreativní delikatesy mezinárodní kuchyně restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie hotelu Hilton Prague a pokrmy s dotekem Asie připravené týmem restaurace Zinc hotelu Hilton Prague Old Town, k pití mimo jiné i výběr koktejlů Cloud 9 sky bar & lounge.

Jeden z hlavních partnerů akce, společnost AV Media, se postarala o kompletní technologické zajištění a pomohla tak navodit magickou atmosféru, která v hotelu Hilton Prague panovala. Využila k tomu moderních technologií, konkrétně se jednalo o 12-ti metrovou LED stěnu a čtyři boční projekce, na kterých po celý večer běžela zábavná kulisa s pohádkovými motivy. Hosté obdivovali nejen interaktivní bar, ale i tématickou projekci na stůl „tablemapping“. Atmosféru akce v sále podtrhla led světla Robe a ozvučení L’Acoustic. 

Poděkování patří i partnerům, kteří akci podpořili, společnostem AV Media – hlavnímu partnerovi, Coca-Cola HBC Česká republika, BMS Creative,  C.I.P.A., Delta Airlines, Design, Ice Art, Mattoni, Makro, Mikenopa, Pepsico a Znovín Znojmo.

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

 

CZ verze  - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ANG verze - Full press release in English for download

Novinky

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick