.
Tiskove zpravy

Tiskové zprávy / Press Releases

Nejnovějsí tiskové zprávy

HILTON PRAGUE JMENOVÁM JAKO NEJLEPŠÍ HOTEL PRO MEETINGY

A KONFERENCE V EVROPĚ V RÁMCI UDÍLENÍ OCENĚNÍ CVENT

 

PRAHA – 30. květen 2019 – Hotel Hilton Prague byl jmenován „Nejlepším hotelem pro konference a meetingy v Evropě“ v rámci udílení cen Cvent. Hilton Prague získal toto prestižní ocenění již druhým rokem po sobě. Každoroční žebříček byl sestaven na základě analýzy rezervačních aktivit v segmentu MICE prostřednictvím sítě Cvent Supplier Network, která zalistovaným partnerům vygenerovala poptávky v hodnotě přes 16 miliard USD s počtem více než 42 milionů pokojonocí.

Michael Specking, generální ředitel hotelu Hilton Prague řekl: „Jsem velmi pyšný na to, že Hilton Prague opakovaně získal tak významné ocenění. Kompletní renovace téměř 800 pokojů je skoro u konce a naše flexibilní meetingové a kongresové prostory o rozloze 5 000 m2, vzdušné atriové lobby, tři restaurace, dva bary a zařízení pro volný čas na ploše 2 000 m2 zajistí delegátům veškerou vybavenost, kterou vyhledávají při účasti na akcích. Hotel Hilton Prague je skutečnou kreativní metropolí s nepřebernou škálou možností pod jednou střechou, a je tou pravou volbou pro inspirativní akce všeho druhu.

„Cvent taktéž gratuluje hotelu Hilton Prague k ocenění nejlepší hotel pro meetingy a konference,” řekl Chris McAndrews, vicepresident marketingu Cvent Hospitality Cloud. „Hotely, které se dostaly do letošního žebříčku, nadále posouvají MICE byznys kupředu pomocí inovativních marketingových taktik a cíleného úsilí uspokojit potřeby tisíců organizátorů akcí, kteří každý den využívají platformu Cvent Supplier Network, aby vybrali ty nejvhodnější prostory.“

Několikanásobně oceněný Hilton Prague je konferenční hotel a nachází se jen pár kroků od centra Prahy. 791 pokojů, které budou do konce roku 2019 kompletně zrenovovány, a 5 000 m2 flexibilních konferenčních a banketních prostor se nachází v prosvětleném moderním designovém prostoru. Každoročně se zde pořádá více než 500 akcí všech typů a velikostí pro více než 70 000 delegátů. Pohostinný tým využívá osvědčené postupy a individuální přístup k poskytování mimořádných zážitků pro skupiny v rozsahu od 10 do 2 000 účastníků.

Cvent hodnotil ty hotely, které prostřednictvím sítě Cvent Supplier vygenerovaly poptávky od ledna do prosince 2018. Hotely byly hodnoceny na základě různých kritérií, včetně celkového množství poptávek a potvrzených poptávek, celkového počtu poptaných i potvrzených pokojonocí, podílu na trhu, procenta úspěšnosti potvrzení poptávek, rychlosti a kvality odpovědi na poptávku a počtu návštěv unikátního hotelového profilu na platformě Cvent Supplier Network. Kritéria jsou sestavena tak, aby poskytovala co nejpřesnější obrázek o nejlepších konferenčních a meetingových hotelích v USA, Evropě, na Blízkém východě a v Africe a v Asii a Tichomoří.

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

 

CZ  - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download

Novinky

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick