.
Tisk

Archiv tiskových zpráv / Press Release archive

Starší tiskové zprávy

Oslava 25. výročí RunCzech a 100. výročí Hilton Worldwide

PRAHA – 17. května 2019 – Před 100 lety koupil Conrad Hilton svůj první hotel, the Mobley Hotel v Texasu. Dnes společnost Hilton Worldwide provozuje 5 700 hotelů ve 113 zemích světa. Před 25 lety založil Carlo Capalbo Prague International Marathon, dnešní RunCzech. Prvního závodu se zúčastnilo 958 běžců, k dnešnímu dni běželo s RunCzech od roku 1995 celkem přes 1 100 000 běžců. Pražské hotely Hilton jsou oficiálním partnerem RunCzech pro ubytování již více než 20 let.

CZ - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download


Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town mají novou komerční ředitelku

PRAHA – 15. srpna 2018 - Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Tanyi Podgoretske na pozici komerční ředitelky pro oba pražské hotely Hilton. Podgoretska je původem z Ukrajiny a do Prahy přichází z hotelu Hilton Warsaw Hotel & Conference Centre, kde od roku 2016 působila jako ředitelka oddělení business development.

CZ - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download


 

Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty velkolepou párty na téma Karneval v Riu

PRAHA, 28. června 2017 – Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty a obchodní partnery velkolepou párty. Eventu ve stylu karnevalu v Riu, který proběhl v kongresovém sále hotelu Hilton Prague s tematickou výzdobou a projekcemi, se zúčastnilo 500 klientů.

CZ - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download


PRAHA – 5. dubna 2017 Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Ninoslava Vidoviče novým ředitelem obchodního oddělení pro oba pražské hotely Hilton.

Ninoslav, 43 let, původem z Chorvatska, vystudoval historii umění a muzeologii na univerzitě v Záhřebu a získal magisterský titul v oboru v řízení a vedení ve službách na Rochester Institute of Technology v USA.

CZ - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download


Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty velkolepou párty
ve stylu Alenky v říši divů

PRAHA, 1. července 2016 – Pražské hotely Hilton uspořádaly pro své klienty a obchodní partnery velkolepou párty.  Eventu ve stylu Alenky v říši divů, který proběhl v kongresovém sále hotelu Hilton Prague s tematickou výzdobou a projekcemi, se zúčastnilo 500 hostů. 

CZ  - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG - Full press release in English for download


Hotel Hilton Prague získal již šestým rokem po sobě ocenění Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě v rámci udílení prestižních ocenění Business Traveller Awards 2015

PRAHA – 30. října 2015 – Hotel Hilton Prague byl jmenován „Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě“ v rámci udílení cen Business Traveller Awards 2015. Hilton Prague získal toto prestižní ocenění již šestým rokem po sobě. Ceny jsou výsledkem čtenářských anket prestižního časopisu Business Traveller Magazine, který je neodmyslitelnou součástí firemního cestování již více než 30 let.

CZ verze  - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG verze - Full press release in English for download

BTA logo foto      Stefan Bauer accepting Award foto


Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town mají nového ředitele oddělení business development 

Praha – 24. září 2015 - Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Florenta Barrala na pozici ředitele oddělení business development pro oba pražské hotely Hilton. Barral je původem z Francie a přichází z hotelu Hilton Evian-les-Baines, kde od roku 2012 působil jako manažer oddělení business development. 

CZ verze    - Plná verze tiskové zprávy ke stažení   

ENG verze  - Full press release in English for download

Florent Barral foto

 Ledový bar v září – Cloud 9 sky bar & lounge připraví návštěvníkům Birell Grand Prix Praha 2015 ledové překvapení

Praha, 20. srpna 2015 - Pražské hotely Hilton, hrdí partneři Mezinárodního pražského maratonu již dvacátou první sezónu, postaví během víkendu Birell Grand Prix Praha 2015 na Náměstí Republiky unikátní ledový bar Cloud 9 ve tvaru čtverce doplněného o ledovou fotostěnu.

CZ verze   - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ENG verze - Full press release in English for download

Ice bar foto 1   Ice bar foto 2  Ginger Rain koktejl foto  Virgin Passion Caipi koktejl foto


Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznamují změny v nejvyšším managementu

PRAHA – 3. června 2015 - Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Stefana Bauera na pozici ředitele hotelu Hilton Prague a Christiana Schwenkeho na pozici ředitele hotelu Hilton Prague Old Town. Novým šéfkuchařem hotelu Hilton Prague byl jmenován Franco Luise. Michael Specking nadále zůstává ve funkci generálního ředitele obou pražských hotelů Hilton.

CZ verze   - Plná verze tiskové zprávy ke stažení  

ANG verze - Full press release in English for download

Christian Schwenke foto   Stefan Bauer foto   Franco Louise foto

 

 


 

 

Hilton prague

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick