.
Praha

Hotel Hilton Prague – v centru Prahy

Poloha

Hotel Hilton Prague se nachází na pravém břehu řeky Vltavy, jen tři minuty od stanice metra Florenc a 25 minut od Letiště Václava Havla Praha. Do centra se snadno dostanete pěšky. Začněte prohlídku Prahy z našeho hotelu.

Ocitnete se na samém prahu nejúchvatnějších pamětihodností tohoto kouzelného města, hotel je totiž pouhých 15 minut chůze od Staroměstského náměstí a Václavského náměstí, odkud je na dosah Pražský hrad, Karlův most a další zajímavá místa v Praze.

Prohlédněte si Prahu ve vysokém rozlišení od Around The World 4K

Karluv Most
Tancici Dum

Praha je jedním z nejzachovalejších a nejpůvabnějších středověkých měst světa se skvostnou barokní a secesní architekturou. Díky bezpočtu gotických a barokních věží je Praha známá jako „stověžatá“. Při návštěvě Prahy se budete cítit, jako byste se vrátili zpět v čase.

Staroměstské náměstí je pravou oázou pro turisty. Jeho dlouhá historie zahrnuje architektonické styly od gotiky až po baroko. Uvidíte zde světově proslulý orloj, který vám v každou celou hodinu ukáže své pověstné pohybující se postavy, a také Týnský chrám.

Václavské náměstí je široký bulvár. Bylo místem mnoha historických událostí, od antikomunistického povstání až po oslavy národních sportovních úspěchů. Tato oblast je nyní společně s Pařížskou ulicí jedním z hlavních pražských obchodních center. Václavské náměstí je také pulzujícím centrem zábavy a nočního života. Nedaleko se nachází i Náplavka, která se stala oblíbeným místem pro procházky podél řeky Vltavy a také kulturní akce a trhy.


Hilton Prague

Pobřežní 311/1
186 00 Prague 8-Karlín, Czech Republic
+420 224 842 999

 

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick