SPECIALNÍ NABÍDKY

Svatební lokality v Praze doporučené hotelem Hilton Prague

místa pro svatbu

Hotel Hilton Prague patří ke špičce, co se týká svatebních lokalit a služeb v Praze. Svatbu vám ale také rádi uspořádáme v některém z prestižních historických míst v Praze nebo okolí.

Náš elegantní sál Grand Ballroom poslouží při recepci až pro 650 hostů, jeho působivé předsálí je ideální pro koktejovou recepci.

Pokud si budete přát menší, intimnější svatbu, hotel Hilton Prague má také několik menších sálů, vhodných pro akce od 16 do 240 hostů.


Cloud 9 sky bar & lounge

Přejete si svatbu vysoce moderní a nanejvýš elegantní? Dokonale moderním prostředím pro novomanžele, kteří si pro svatbu přejí současnou atmosféru, je pak Cloud 9 sky bar & lounge, náš prvotřídní koktejlový pražský bar. Elegantní designový bar na střeše Hilton Prague určitě uspokojí všechna vaše přání, pokud jde o vysoce stylovou oslavu, uvolněnou party po obřadu nebo setkání s přáteli před svatbou.

Můžete si zde vychutnávat svatební koktejl, který vám speciálně připraví náš master bartender Roman Uhlíř, a přitom se z terasy nebo přes skleněné stěny kochat úžasnými pohledy na Prahu.


Svatební lokality mimo hotel Hilton Prague:

Náš profesionální tým vám rád zajistí jedinečnou svatbu v některé z  překrásných pražských historických budov, a to včetně cateringových služeb hotelu Hilton Prague. Jako svatební lokalitu můžeme doporučit například:

  • Trojský zámek se svými jedinečnými barokními sochami a francouzskými zahradami.
  • Sacre Coeur, historická kaple s jedinečnou atmosférou; jedno z nejoblíbenějších míst.
  • Novoměstská radnice, národní kulturní památka pocházející ze 14. století charakteristická svou vysokou věží se zvonem a renesančními štíty.
  • Dům U Kamenného zvonu, úchvatná gotická budova s atriem jako stvořeným pro přípitek v horkém létě.

Pro další vhodná místa, navštivte Lokality.

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick