SPECIALNÍ NABÍDKY

Svatby v hotelu Hilton Prague – naše služby

Naše služby

Párů, které si pro svou svatbu zvolí náš hotel, si velmi ceníme. Za uspořádání svatby v Hilton Prague obdržíte body HHonors, které obratem můžete směnit za bezplatný pobyt při svatební cestě v některém ze špičkových hotelů Hilton po celém světě. Vaše osobní webová stránka, „Personalized Online Group“ (POG) může být vytvořena ve stejném stylu jako vaše svatební oznámení. Díky tomu budete mít pro své hosty k dispozici vysoce stylové informační centrum.

Můžeme tuto stránku ušít na míru, včetně začlenění fotografie ženicha a nevěsty, mapky místa svatby, menu a informací ohledně dietních požadavků, přímých odkazů k vašemu soupisu svatebních darů. Vaši hosté také mohou prostřednictvím této webové stránky odpovídat na pozvánku.


Cybex Health Club & Spa v hotelu Hilton Prague nabízí pro novomanžele speciální balíček „Dotek lásky“.

Užijte si masáž v páru, včetně masáže hlavy, která ve vašem těle uvolní dynamickou energii. Nevěsta si chce svůj velký den užít beze stresu, a proto náš hotel nabízí vlastní kadeřnické i kosmetické služby. Hotelový salón krásy se postará o vše potřebné.

Potřebujete dopravu z letiště, na letiště či na místo svatebního obřadu? Zařídíme vám luxusní i klasickou dlouhou limuzínu, kočár s koňským spřežením, historický automobil, prodlouženou limuzínu hummer či jakýkoli jiný speciální vůz dle vašeho přání.


Pro hotelové květinářství bude potěšením uspokojit všechny potřeby a veškerá očekávání novomanželů, pokud je o výzdobu svatební tabule i celé recepce. S potěšením vám také připraví svatební kytice.

Můžeme vám zařídit zkušeného fotografa i kameramana, kteří zvěční nejdůležitější den vašeho života na snímcích a videu.

Ať je váš vkus klasický a nadčasový, moderní a stylový nebo tradiční a romantický, můžeme vás spojit s několika místními svatebními salóny, které vám pomohou obstarat svatební šaty vašich snů.

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick