SPECIALNÍ NABÍDKY

Tiskové zprávy / Press Releases

Nejnovějsí tiskové zprávy

Hotel Hilton Prague získal již šestým rokem po sobě ocenění Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě v rámci udílení prestižních ocenění Business Traveller Awards 2015

PRAHA – 30. října 2015 – Hotel Hilton Prague byl jmenován „Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě“ v rámci udílení cen Business Traveller Awards 2015. Hilton Prague získal toto prestižní ocenění již šestým rokem po sobě.

Ceny jsou výsledkem čtenářských anket prestižního časopisu Business Traveller Magazine, který je neodmyslitelnou součástí firemního cestování již více než 30 let.

Michael Specking, generální ředitel hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town řekl: „Jsem velmi pyšný na to, že Hilton Prague získal tak respektované ocenění. To, že jsme byli jmenováni Nejlepším hotelem pro firemní klientelu ve východní Evropě již šestým rokem po sobě, jen svědčí o konzistentní špičkové úrovni služeb poskytovaných našim hostům a obchodním partnerů. Mé díky patří především všem členům týmu Hilton Prague, kteří se o to usilovnou prací zasloužili, a také všem, kteří pro nás hlasovali.“

Hotel Hilton Prague nabízí flexibilní prostory pro konání akcí a konferencí vhodné pro výstavy a gala večeře, jako jsou kongresový sál až pro 1 500 delegátů nebo společenský sál Hilton grand ballroom, který pojme až 650 hostů. K dispozici je také 37 multifunkčních zasedacích místností a salonků, které jsou ideální pro menší akce. Plně vybavené Business centrum nabízí vysokorychlostní a bezdrátové internetové připojení, asistentské služby a nejmodernější technické vybavení včetně profesionální podpory. Zkušení šéfkuchaři navrhnou a zajistí menu pro každou příležitost, cateringové služby hotelu lze využít jak v jeho prostorách, tak mimo něj.

Pro značku Hilton Hotels & Resorts byl letošní ročník nabitý úspěchy. Získala také ocenění Nejlepší hotelový řetězec pro firemní klientelu celosvětově a ve Velké Británii.

Business Traveller je přední časopis pro cestující firemní klientelu s celkem 12 vydáními na světě - ve Velké Británii, USA, Asii a Tichomoří, na Středním východě, v Číně, Německu, Maďarsku, Dánsku, Africe, Polsku, Rusku a Indii - stejně tak má i samostatné webové stránky ve Francii (businesstravel.fr).

Vznikl ve Velké Británii v roce 1976 a je navržen tak, aby přinesl firemním cestujícím zábavu, šetřil jim peníze a usnadňoval jejich cestování. Každé vydání zahrnuje nejnovější zprávy z leteckých společností, letišť, hotelů, železniční dopravy, půjčoven aut i samotných destinací. Pro více informací navštivte businesstraveller.com

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

 

CZ verze  - Plná verze tiskové zprávy ke stažení

ANG verze - Full press release in English for download

BTA logo foto      Stefan Bauer accepting Award foto

Novinky

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick