SPECIALNÍ NABÍDKY

Novinky z tisku

Novinky

PRAHA – 24. září 2015 - Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Florenta Barrala na pozici ředitele oddělení business development pro oba pražské hotely Hilton. Barral je původem z Francie a přichází z hotelu Hilton Evian-les-Baines, kde od roku 2012 působil jako manažer oddělení business development.

Barral vystudoval Ecole Superieure de Commerce ve francouzském Rennes a Kent State University ve Spojených státech amerických, pracoval ve Francii, Španělsku, USA a v Argentině. Během své mezinárodní kariéry působil v oblastech hotelnictví, golfu, spotřebního zboží i supermarketů, kde nabral bohaté zkušenosti. V pražských hotelích Hilton bude také moci uplatnit své znalosti marketingu a obchodu.

Ve své nové roli se zaměří na utužení pozice hotelu Hilton Prague jako předního kongresového hotelu v Evropě. Jeho dalším cílem bude také nadále vylepšovat skvělé výsledky a výjimečnou reputaci, které v nedávných letech dosáhl hotel Hilton Prague Old Town.

Pro více informací o hotelích Hilton Prague a Hilton Prague Old Town navštivte http://news.hilton.com/prague a http://news.hilton.com/pragueoldtown.

Novinky

Splňte své sny a ponořte se do světa fantazie.

Každoroční velkolepou silvestrovskou párty v hotelu Hilton Prague si nesmíte nechat ujít. Přeneste se do imaginárních světů, ve kterých na Vás čekají živá hudební vystoupení a show světové úrovně na multimediálním pódiu přímo uprostřed hotelového lobby. Vyberte si jednu ze šesti večeří inspirovaných světem fantazie, které s tou největší péčí připravily cenami ověnčené týmy profesionálních kuchařů hotelu Hilton Prague. Všechno, co potřebujete ke kouzelné silvestrovské oslavě, na Vás čeká 31. prosince v hotelu Hilton Prague.

Více zde

Silvestrovska party

Hotel Hilton Prague
©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick