SPECIALNÍ NABÍDKY

Svatba v Praze – dopřejte si svatební zážitek v hotelu Hilton Prague!

Svatby

Praha je známá jako město tisíce věží a pro svatbu je nepochybně jedním z nejromantičtějších měst v Evropě. V hotelu Hilton Prague dobře víme, že každý svatební pár by měl svůj společný život zahájit dokonalou svatbou. Ať již plánujete intimnější svatbu anebo velkolepý obřad a recepci, náš specializovaný tým se postará o všechny detaily vašeho jedinečného dne – od doporučení vhodného místa, přes výzdobu a catering až po koordinaci zábavy. Svatba vašich snů je svatba v hotelu Hilton Prague!

Každá nevěsta si přeje mít jedinečnou svatbu. Tým hotelu Hilton Prague vám zaručuje svatební oslavu jako okouzlující a nezapomenutelný zážitek, na který budete spolu rádi vzpomínat celý život.

Weddings at Prague Hilton Hotel

Hotel Hilton Prague je tím pravým místem v Praze pro velkou, bohatou svatbu a svatební hostinu. K dispozici je vám sál Grand Ballroom, Cloud 9 sky bar & lounge na střeše hotelu, apartmány a suity, hotelové wellness centrum s lázněmi a další možnosti. Hotel Hilton Prague má vše, co vy a vaši hosté potřebujete, abyste váš velký den náležitě oslavili pod jednou střechou.

Náš elegantní sál Grand Ballroom poslouží při recepci až pro 650 účastníkům, přičemž jeho působivé předsálí je jako určené pro koktejlovou recepci. Pokud si budete přát menší, intimnější svatbu, hotel Hilton Prague má také několik menších sálů, vhodných pro akce pro 16 až 240 hostů.

Wedding at Hilton Prague Hotel

Přejete si svatbu moderní a elegantní? Dokonale moderním prostředím pro novomanžele, kteří si pro svatbu přejí současnou atmosféru, je pak Cloud 9 sky bar & lounge. Budete zde uchváceni výhledy ze střechy hotelu i moderním interiérem, přičemž o zábavu se vám mohou postarat ti nejlepší pražští DJs.

» Svatební brožura

Wedding at Hilton Prague Grand Ballroom
©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick