SPECIALNÍ NABÍDKY

Hotel Hilton Prague – v centru Prahy

Poloha

Hotel Hilton Prague se nachází na pravém břehu řeky Vltavy, jen tři minuty od stanice metra Florenc a 25 minut od Letiště Václava Havla Praha. Do centra se snadno dostanete pěšky.

Ocitnete se na samém prahu nejúchvatnějších pamětihodností tohoto kouzelného města, hotel je totiž pouhých 15 minut chůze od Staroměstského náměstí a Václavského náměstí.

Hilton Prague View

Prague has been ranked by CNN as the best winter holiday destination! Find out more here.

Prague is a fairytale city with its snowcapped spires and cobbled streets. Come enjoy the romantic winter atmosphere during Christmas or New Year’s Eve Break. find out more here.

 

Prague View

Praha je jedním z nejzachovalejších a nejpůvabnějších středověkých měst světa se skvostnou barokní a secesní architekturou. Díky bezpočtu gotických a barokních věží je Praha známá jako „město sto věží“. Při návštěvě Prahy se budete cítit, jako byste se vrátili zpět v čase.

Staroměstské náměstí je pravou oázou pro turisty. Jeho dlouhá historie zahrnuje architektonické styly od gotiky až po baroko. Uvidíte zde světově proslulý orloj, který vám v každou celou hodinu ukáže své pověstné postavy, stejně jako Týnský chrám.

Václavské náměstí je široký bulvár. Bylo místem mnoha historických událostí, od antikomunistického povstání až po oslavy národních sportovních úspěchů. Tato oblast je nyní společně s Pařížskou ulicí jedním z hlavních pražských obchodních center. Václavské náměstí je také pulzujícím centrem zábavy a nočního života.


Hilton Prague

Pobřežní 311/1
186 00 Prague 8-Karlín, Czech Republic
+420 224 842 999

 

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick