SPECIALNÍ NABÍDKY
CzecHouse Grill & Rotisserie

Culinary and Social Events happening at Hilton Prague

KalendáŘ Akcí

Nedělní Drunch / Sunday Drunch

Nedělní Drunch / Sunday Drunch

Sunday Drunch

Od toho jsou neděle

v Cloud 9 Sky Bar & Lounge

od 16:00 do půlnoci

Á la carte menu

DJ

BOTTOMLESS DRUNCH ZA 599 Kč
od 16:00–18:00
Pozvedněte svůj zážitek a ochutnejte nejlepší koktejly Cloud 9! Objednejte si náš speciální balíček za 599 Kč a vyzkoušejte všechny koktejly z nabídky v kombinaci s nedělními tapas.*
* Uvedená cena platí pro jednu osobu a platí pouze v případě pokud si každý host u stolu zakoupí daný balíček. Pouze jedna porce tapas na stůl.

 

Zpříjemněte si neděli a přijďte na drunch do Cloud 9 Sky Bar & Lounge. Nalaďte se na perfektní drinky a vyzkoušejte náš moderní drunch koncept.

 

Připomíná brunch, ale užijete si ho v čase mezi obědem a večeří s inovativním á la carte menu, které je navrženo tak, abyste si ho vychutnali ve skvělé společnosti. Skombinujte trendy koktejly s lahodnými tapas.

MENU

Doporučujeme rezervaci

info@cloud9.cz nebo tel. 224 842 999

 

Sunday Drunch

What Sundays are made for

at Cloud 9 Sky Bar & Lounge

From 4pm till midnight

Á la carte menu

DJ

BOTTOMLESS DRUNCH 599 CZK
from 4 pm–6 pm
Enhance your Sunday Drunch experience and taste the best of Cloud 9! Order our Sunday Drunch special and enjoy all cocktails paired with Sunday Drunch tapas for a special price of 599 CZK.*
* Stated price is per person and only applies if the package is bought by the entire table. One plate of tapas per table.

Start your Sunday right, wake ‘n’ drunch at Cloud 9 Sky Bar & Lounge. Get your day-drinking on and check out the fresh and contemporary concept of Drunch. 

Think of brunch, but taking place sometime between lunch and dinner where the innovative á la carte menu is designed to be enjoyed with great company. Pair trendy drinks with a tasty plate of tapas.

MENU

Reservations recommended

info@cloud9.cz or tel. +420 224 842 999

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick