SPECIALNÍ NABÍDKY

Hilton Prague nabízí několik restaurací a barů

RESTAURACE A BARY

Hotel Hilton Prague nabízí spoustu možností, jak si užít vynikající gastronomii i nápoje a jak se odreagovat. KALENDÁŘ AKCÍ ZDE KE STAŽENÍ


Czech House Grill & Rotisserie

CzecHouse Grill & Rotisserie je moderní nekuřácká restaurace s nápaditým designem. Podává se zde moderní evropská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká jídla v současné úpravě. V otevřené kuchyni můžete sledovat mistrovská díla kuchařů pod vedením Martina Boháčka. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín i proslulých českých piv.


Cloud 9 Sky Bar & Lounge

Cloud 9 sky bar & lounge je první sky bar v Praze. Nachází se na střeše hotelu Hilton Prague a nabízí úchvatný pohled na panoráma Prahy. Ochutnejte jedinečné koktejly od oceněného master bartendera Romana Uhlíře, poslouchejte produkci nejlepších pražských DJs a kochejte se výhledem na Prahu z proskleného interiéru nebo ze dvou venkovních teras. Cloud 9 je jedním z míst, které si v Praze prostě nesmíte nechat ujít.


Cafe Bistro

Café Bistro obklopené svěží zelení je otevřeno 24 hodin denně. Café Bistro se nachází na vnitřní terase hotelu Hilton Prague. Toto nerušené místo je vynikající volbou pro snídaně, obchodní obědy či kávu a zákusek. Vychutnejte si tradiční pokrmy „Hilton Classics“ jako například club sendvič, proslulý Hilton hamburger nebo zkuste středomořské speciality.

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick