.
salonek

Hilton Meetings v hotelu Hilton Prague

NaŠe SluŽby


Standardy hotelů Hilton stanovují standardy v celém odvětví

Hilton Meetings jsou služby nejvyšší kvality pro skupiny od 2 do 50 účastníků. Nabízíme nejmodernější technologie a naprosto hladký průběh akce v  příjemném prostředí. Hotel Hilton Prague disponuje 22 zasedacími místnostmi, které odpovídají standardům Hilton Meetings. Tyto zasedací místnosti jsou vhodné až pro 50 účastníků. Jsou vybaveny nejmodernější technikou a poskytují unikátní záruku „Welcome Back Guarantee“.

Pokud byste byli s touto službou z jakéhokoli důvodu nespokojeni, uspořádáme vám další akci naprosto bezplatně.

Florenc salonek

Program Hilton Meetings vám zaručuje úspěšné a produktivní meetingy s hladkým průběhem. Hotel Hilton je již řadu let naprostou jedničkou na trhu. Od vaší počáteční poptávky a rezervace bude s vámi v pravidelném styku náš zkušený Event Manager, který se postará o to, aby byl zajištěn každý jednotlivý detail, a to před vaším jednáním, během něj i po něm.

Středisko Business Center hotelu Hilton Prague je připraveno poskytnout vám vše, co může požadovat moderní firemní klient na cestách, od administrativních služeb a vyhotovování barevných kopií až po tisk na laserové tiskárně, vazbu dokumentů, odesílání faxů i kurýrní službu.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick