.
Florenc

Vyberte si Hilton Prague pro svůj meeting nebo akci

Konference a Akce

Přidejte se akcím & jednáním v Hilton Prague

Praha jako hlavní město České Republiky – také známá jako ‘stověžatá’ – je historickou a vzrušující destinací pro bezkonkurenční setkání a akce. Objevte románské kaple a sklepy, gotické katedrály, barokní paláce a zahrady, světské secesní budovy a jedinečnou kubistickou architekturu po boku stylových a moderních jednacích místností s nejmodernejším zařízením.

Stáhněte si naší brožurku "10 důvodů proč mít jednání v Praze" a zjistěte víc.

Podívejte se na video o možnostech meetingů a konferencií v Praze na našem oficiálním kanálu Youtube.

 

Konference a akce v hotelu Hilton Prague

Hotel Hilton Prague je všeobecně uznáván za nejlepší business hotel v České republice. Nabízí kompletní konferenční centrum s 37 všestrannými zasedacími salonky. Hilton Prague je největším konferenčním hotelem ve střední Evropě a disponuje konferenčními prostory o celkové ploše téměř 5 000 m2.


Kongresový sál je ideální pro pořádání velkých akcí od módních přehlídek až po prezentace nových produktů. Díky prostorám a nejmodernějšímu technickému vybavení se vám zde otevírají dveře k nekonečné kreativitě.

Kongresovy sal Hilton Prague

Kongresový sál je přímo přístupný z parkoviště a je propojen se vstupní halou kongresového sálu, která má svůj vlastní vchod i východ, což vašim hostům zajišťuje to nejvyšší pohodlí.

Velký kongresový sál s 1 500 místy k sezení lze rozdělit na tři menší části pro víceúčelová jednání nebo pro skupiny s menšími počty účastníků.


Grand Ballroom sál, Hilton Prague

Podobně působivým místem ke konání konference, pro prezentace nových produktů či pro firemní akci až pro 650 účastníků je sofistikovaný a elegantní sál Hilton Grand Ballroom.

Může být propojen se vstupní halou Ballroom Foyer, letní terasa je vhodná pro akce pod širým nebem. Hilton Prague nabízí prostory pro akce jakéhokoli rozsahu i formátu.


Hotel disponuje 22 zasedacími salonky, které odpovídají standardům Hilton Meetings. Tyto zasedací salonky jsou vhodné až pro 50 účastníků a jsou vybaveny nejmodernější technikou.

Florenc salonek

Při uspořádání jednání v rámci Hilton Meetings místností Hilton nabízí také služby Business centra, o program a běh akce se postarají profesionální event manažeři. Jednací místnosti lze využít jednotlivě nebo je lze propojit.

Díky vlastnímu Business centru jsou ideálním střediskem pro velké a komplexní akce.

Hilton Prague

Ocenění udělená hotelu Hilton Prague:

  • Nejlepší hotel pro meetingy v Evropě pro rok 2018 od společnosti Cvent
  • Hilton Prague získal Certifikát vyjímečnosti webu, TripAdvisor 2018
  • Nejlepší hotel v České republice, World Travel Awards 2017

INFO:KONTAKT:

Dagmar Vránová, Director of Conference and Event Sales
Tel.: +420 224 842 933, Fax: +420 224 842 464
Email: cb.prague@hilton.com

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick