SPECIALNÍ NABÍDKY
Deluxe room

Hilton Prague – Pokoje typu Guestroom v hotelu Hilton Prague

HotelovÉ Pokoje

TWO QUEEN BED SPACIOUS ROOM

Double Queen Guest Room

V tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny se budete okamžitě cítit jako doma. Tento tradiční pokoj má dvě postele typu „queen bed“. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých úkolů nebo můžete díky bezdrátovému připojení surfovat na webu (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a časopisy.

určeno pro 4 dospělé

KING GUEST ROOM

Room

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento tradiční pokoj má jednu postel typu „king bed“. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých projektů nebo můžete díky bezdrátovému připojení surfovat na webu (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde na pokoji najdete mimo jiné i župan a časopisy.

Určeno pro 3 dospělé.

Twin Guest Room

Room

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento tradiční pokoj má dvě postele. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých úkolů nebo si můžete díky bezdrátovému připojení vyřizovat své e-maily (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a časopisy.

Určeno pro 3 dospělé.

Family Guest Room

Family Hilton Guest Room

V tomto tradičním pokoji o velikosti 30m² se budete na cestách cítit jako doma. Je zde jedna postel typu „king bed“ a jedna pohovka, přičemž vše je speciálně navrženo pro rodinu. Světlý, prostorný pokoj má velká okna. U pracovního stolu se můžete věnovat svým projektům nebo si díky bezdrátovému internetovému připojení vyřizovat e-maily (za poplatek).

K dispozici jsou i dětské postýlky a přistýlky.

Určeno pro 4 dospělí


Bezbariérové pokoje

K dispozici je 8 bezbariérových pokojů.

Nekuřácké pokoje

K dispozici jsou pokoje pro kuřáky i nekuřáky.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick