.
Deluxe room

Hilton Prague – Pokoje typu Guestroom v hotelu Hilton Prague

HotelovÉ Pokoje

TWO QUEEN BED ROOM

Double Queen Guest Room

V tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny se budete okamžitě cítit jako doma. Tento renovovaný pokoj má dvě postele typu „queen bed“. Díky bezdrátovému připojení surfovat na webu (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a pantofle.

určeno pro 4 dospělé

KING GUEST ROOM

Room

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento renovovaný pokoj má jednu postel typu „king bed“. Díky bezdrátovému připojení (za poplatek) můžete surfovat na webu. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde na pokoji najdete mimo jiné i župan a pantofle.

Určeno pro 2 dospělé.

Twin Guest Room

Room

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento renovovaný pokoj má dvě postele. Díky bezdrátovému připojení (za poplatek) můžete vyřizovat své e-maily. Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a pantofle.

Určeno pro 2 dospělé.

Family Guest Room

Family Hilton Guest Room

V tomto renovovaném pokoji o velikosti 30m² se budete na cestách cítit jako doma. Je zde jedna postel typu „king bed“ a jedna pohovka, přičemž vše je speciálně navrženo pro rodinu. Světlý, prostorný pokoj má velká okna. Díky bezdrátovému internetovému připojení (za poplatek) můžete vyřizovat e-maily.

K dispozici jsou i dětské postýlky.

Určeno pro 4 dospělí


Bezbariérové pokoje

K dispozici je 8 bezbariérových pokojů.

Nekuřácké pokoje

K dispozici jsou pokoje pro kuřáky i nekuřáky.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick