SPECIALNÍ NABÍDKY

Hotel Hilton Prague je již šestým rokem po sobě nejlepší hotel v České republice. TTG Travel Awards 2013

Vítejte v hotelu Hilton Prague

Moderní budova hotelu Hilton Prague situovaná na pravém břehu řeky Vltavy nabízí 791 pokojů pro hosty a konferenční prostory o celkové rozloze téměř 5000 m2. Hotel Hilton Prague je nejlepší volbou pro jakoukoli akci, firemní i soukromou – konference a kongresy v Praze, svatby či oslavy narozenin. Kongresový sál nabízí kapacitu až pro 1500 účastníků, elegantní sál Hilton Grand Ballroom pojme 650 osob a dále je vám k dispozici 33 multifunkčních konferenčních salónků a zasedacích místností.

Elegantním prostředí tří restaurací a dvou barů nabízíme hostům rozmanitý výběr pokrmů a nápojů z moderní i tradiční mezinárodní kuchyně. Střešní bar Cloud 9 Sky Bar & Lounge hotelu Hilton Prague nabízí velkolepý výhled.


Co podniknout

Historické staré město pražské, leží v dosahu pěší chůze od hotelu Hilton Prague. Můžete se odtud vydat na návštěvu slavných památek, k nimž patří Karlův most a Václavské náměstí, ale také židovská čtvrť, katedrála Sv. Víta či Pražský hrad. Městská muzea a galerie vyprávějí příběh města Prahy a vystavují nádherné umělecké exponáty ze skla a křišťálu, které tuto zemi proslavily. Když budete mít chuť odpočívat, můžete si vychutnat kávu nebo sklenici vína v některém z malebných místních barů a kaváren.

Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznamují změny v nejvyšším managementu

PRAHA – 3. června 2015 - Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Stefana Bauera na pozici ředitele hotelu Hilton Prague a Christiana Schwenkeho na pozici ředitele hotelu Hilton Prague Old Town. Novým šéfkuchařem hotelu Hilton Prague byl jmenován Franco Luise. Michael Specking nadále zůstává ve funkci generálního ředitele obou pražských hotelů Hilton.

Stefan Bauer, narozený v r. 1978 v Rakousku, byl jmenován do funkce ředitele hotelu Hilton Prague. Do Prahy přišel z centrály společnosti Hilton Worldwide, z pozice regionálního F&B ředitele pro východní Evropu, Izrael, Rusko a Turecko. Během své patnáctileté kariéry ve společnosti Hilton Hotels & Resorts zastával různé posty v provozních odděleních hotelů v Pekingu, Torontu, Londýně a Vídni. Ve své nové roli se zaměří především na stálé vylepšování zážitků hostů napříč všemi segmenty, stejně jako na posilování výjimečné reputace Hilton Prague jako předního kongresového hotelu ve střední a východní Evropě.

Stefan Bauer nastupuje po Danielu Habersatterovi, který se po téměř čtyřech letech v hotelu Hilton Prague přesouvá jako generální ředitel hotelu Hilton Tallinn, jehož otevření chystá.

Franco Luise, narozen v r. 1962 v Itálii, byl jmenován na pozici šéfkuchaře hotelu Hilton Prague.

Do týmu Hilton Prague přichází z hotelu Hilton Batumi v Gruzii, na jehož otevření se podílel. Franco má za sebou rozsáhlé zkušenosti, které zahrnují otevření několika hotelů a vedení kuchařských týmů v hotelích Waldorf Astoria v Jeruzalémě a Hilton Molino Stucky v Benátkách. Kromě téměř čtyřiceti let zkušeností s vedením byl Franco také kulinářským konzultantem pro společnost Electrolux v oddělení výzkumu a vývoje kuchyňských zařízení. Je také autorem několika kuchařek. Francovým posláním bude stavět na skvělé kulinářské reputaci hotelu Hilton Prague, který provozuje pět restaurací a barů i rozsáhlé banketní oddělení a zaměří se především na zavádění nejnovějších světových kulinářských trendů.

Franco nahrazuje ve funkci Leona Malíka, který se rozhodl odejít do výslužby. Během dvaceti let v Hilton Prague prokázal skvělé manažerské a organizační schopnosti při vedení rozsáhlého kuchyňského provozu, přičemž zaváděl do praxe nové projekty, jako např. cateringové služby poskytované mimo prostory hotelu.

Rooms Available From
/NOC*
3750
TTG Award - Hilton Prague DB ocenění - Hilton Prague Best Business Hotel in the Czech Republic Business Travel ocenění - Hilton Prague

BUSINESS TRAVELLER MAGAZINE AWARDS 2014

Hilton Prague byl oceněn jako mejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě, Business Traveller Magazine 2014

BUSINESS DESTINATION TRAVEL AWARDS 2014

Hilton Prague byl oceněn jako nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice, Business Destinations Travel Awards 2014

WORLD TRAVEL AWARDS V EVROPĚ 2015

Hilton Prague byl oceněn jako nejlepší hotel v České republice, World Travel Awards 2015

TTG TRAVEL AWARDS 2013

Hilton Prague byl oceněn jako nejlepší hotel v České republice již šestým rokem za sebou, TTG Travel Awards 2013

TRIPADVISOR CERTIFIKÁT VYJÍMEČNOSTI 2015

Hilton Prague získal certifikát výjimečnosti webu TripAdvisor 2015.


Akce v hotelu Hilton Prague
CzecHouse Grill & Rotisserie

Dopřejte si naší moderní mezinárodní kuchyni a tradiční české speciality.
Otevírací doba:
Denně od 18 hodin do 23 hodin

 

Koktejl Bar - Hilton Prague Hotel
Cloud 9 sky bar & lounge

Užijte si podmanivý výhled na město.
Otevírací doba:
Denně od 18 hodin do 2 hodin, v neděli zavřeno.

Hilton Prague
ORIGINÁLNÍ KOKTEJLY

Deset nejprodávanějších Cloud 9 koktejlů od roku 2008.
Originální koktejly vytvořené pod vedením vysoce ceněného barmana a mixologa Romana Uhlíře a jeho týmu.

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick