REZERVACE
SPECIALNÍ NABÍDKY

NaŠe SluŽby

Hilton Meetings v hotelu Hilton Prague


Standardy hotelů Hilton stanovují standardy v celém odvětví

Hilton Meetings jsou služby nejvyšší kvality pro skupiny od 2 do 50 účastníků. Nabízíme nejmodernější technologie a naprosto hladký průběh akce v  příjemném prostředí. Hotel Hilton Prague disponuje 22 zasedacími místnostmi, které odpovídají standardům Hilton Meetings. Tyto zasedací místnosti jsou vhodné až pro 50 účastníků. Jsou vybaveny nejmodernější technikou a poskytují unikátní záruku „Welcome Back Guarantee“.

Pokud byste byli s touto službou z jakéhokoli důvodu nespokojeni, uspořádáme vám další akci naprosto bezplatně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY -  AKCE

BEZPLATNÉ UBYTOVÁNÍ A DDR PRO 1 Z 10 DELEGÁTŮ

Potvrďte setkání v hotelu Hilton Prague nebo Hilton Prague Old Town a jeden z deseti delegátů je zdarma ubytován za denní sazbu delegáta.

pro více informací kontaktujte:
Luka Ravnikar cb.prague@hilton.com| +420 224 842 933

MEETINGS MADE SIMPLE

JEDNODUŠE NAPLÁNOVAT, JEDNODUŠE UŠETŘIT

Nové a jednoduché řešení pro akce do max. 25 účastníků. Meetings Made Simple. Zarezervujte si příští akci snadněji, než kdykoli předtím – za cenu all-inclusive. Vyhoví vašim potřebám, předčí vaše očekávání. To je Hilton Worldwide.
Ceny zahrnují:

Pronájem salonků
Wi-Fi
Oběd o dvou chodech
Dvakrát coffee break
LCD projektor a plátno
Flipchart
Kancelářské potřeby

Rádi bychom Vám pomohli uspořádat úspěšnou akci, proto Vás prosíme o poskytnutí Vašich kontaktních údajů a požadovaného místa konání akce. Členové našeho profesionálního týmu Vás budou kontaktovat.

REZERVACE


Program Hilton Meetings vám zaručuje úspěšné a produktivní meetingy s hladkým průběhem. Hotel Hilton je již řadu let naprostou jedničkou na trhu. Od vaší počáteční poptávky a rezervace bude s vámi v pravidelném styku náš zkušený Event Manager, který se postará o to, aby byl zajištěn každý jednotlivý detail, a to před vaším jednáním, během něj i po něm.

Středisko Business Center hotelu Hilton Prague je připraveno poskytnout vám vše, co může požadovat moderní firemní klient na cestách, od administrativních služeb a vyhotovování barevných kopií až po tisk na laserové tiskárně, vazbu dokumentů, odesílání faxů i kurýrní službu.

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick