SPECIALNÍ NABÍDKY

Konference a Akce

Konference a akce v hotelu Hilton Prague

Hotel Hilton Prague je všeobecně uznáván za nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice. Nabízí kompletní konferenční centrum s 37 všestrannými zasedacími a banketními salonky. Hilton Prague je největším konferenčním hotelem ve střední Evropě a disponuje konferenčními prostory o celkové ploše téměř 5.000 m2.


Kongresový sál je ideální pro pořádání velkých akcí od módních přehlídek až po prezentace nových produktů. Díky prostorám a nejmodernějšímu technickému vybavení se vám zde otevírají dveře k nekonečné kreativitě.

The Congress Hall, Hilton Prague

Kongresový sál je přímo přístupný z parkoviště a je propojen se vstupní halou kongresového sálu, která má svůj vlastní vchod i východ, což vašim hostům zajišťuje to nejvyšší pohodlí.

Velký kongresový sál s 1.500 místy k sezení lze rozdělit na tři menší části pro víceúčelová jednání nebo pro skupiny s menšími počty účastníků.


Hilton Grand Ballroom, Prague

Podobně působivým místem ke konání konference, pro prezentace nových produktů či pro honosnou oslavu až pro 650 účastníků je sofistikovaný a elegantní sál Hilton Grand Ballroom.

Může být propojen se vstupní halou Ballroom Foyer, letní terasa je vhodná pro akce pod širým nebem. Hilton Prague nabízí prostory pro akce jakéhokoli rozsahu i formátu.


Hotel disponuje 22 jednacími salonky, které odpovídají standardům Hilton Meetings. Tyto zasedací salonky jsou vhodné až pro 50 účastníků a jsou vybaveny nejmodernější technikou.

Meeting Room at Hilton Prague

Při uspořádání jednání v rámci Hilton Meetings místností Hilton nabízí unikátní záruku "Welcome Back Guarantee". Tyto jednací místnosti lze využít jednotlivě nebo je lze propojit.

Díky vlastnímu Business centru jsou ideálním střediskem pro velké a komplexní akce.

Hilton Prague

Ocenění udělená hotelu Hilton Prague:

  • Nejlepší business hotel v České republice, Business Destinations Travel Awards 2014
  • Nejlepší business hotel ve východní Evropě, Business Traveller Magazine 2014
  • Hilton Prague získal ocenění World Travel Awards v Evropě 2014
  • Nejlepší hotel v České republice již šestým rokem, TTG Travel Awards 2013
  • Hilton Prague Executive Lounge - jeden z nejlepších evropských klubových salonků, U.S. Business Traveler Magazine 2010

INFO:KONTAKT:

Dagmar Vránová, Director of Conference and Event Sales
Tel.: +420 224 842 933, Fax: +420 224 842 464
Email: cb.prague@hilton.com

©2013 HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick