SPECIALNÍ NABÍDKY

Hilton Prague – Pokoje typu Guestroom v hotelu Hilton Prague

HotelovÉ Pokoje

Double Queen Guestroom

V tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny se budete okamžitě cítit jako doma. Tento tradiční pokoj má dvě postele typu „queen bed“. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých úkolů nebo můžete díky bezdrátovému připojení surfovat na webu (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a časopisy.

určeno pro 4 dospělé

King Hilton Guestroom

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento tradiční pokoj má jednu postel typu „king bed“. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých projektů nebo můžete díky bezdrátovému připojení surfovat na webu (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde na pokoji najdete mimo jiné i župan a časopisy.

Určeno pro 3 dospělé.

Twin Hilton Guestroom

Vítejte v tomto světlém a vzdušném pokoji o velikosti 28m² s velkými okny. Tento tradiční pokoj má dvě postele. U pracovního stolu se můžete klidně pustit do svých úkolů nebo si můžete díky bezdrátovému připojení vyřizovat své e-maily (za poplatek). Jako zvláštní pozornost hotelu Hilton zde najdete mimo jiné i župan a časopisy.

Určeno pro 3 dospělé.

Single Hilton Guestroom

Vítejte v tomto tradičním pokoji o velikosti 28m² s bezdrátovým připojením k internetu. Tento světlý a vzdušný pokoj má velká okna a pohodlný pracovní stůl, kde si díky bezdrátovému připojení k internetu (za poplatek) třeba můžete vyřizovat své e-maily.

Určeno pro 1 dospělého

Family Hilton Guestroom

V tomto tradičním pokoji o velikosti 30m² se budete na cestách cítit jako doma. Je zde jedna postel typu „king bed“ a jedna pohovka, přičemž vše je speciálně navrženo pro rodinu. Světlý, prostorný pokoj má velká okna. U pracovního stolu se můžete věnovat svým projektům nebo si díky bezdrátovému internetovému připojení vyřizovat e-maily (za poplatek).

K dispozici jsou i dětské postýlky a přistýlky.

Určeno pro 4 dospělí

KING HILTON GUEST ROOM PLUS

King Hilton Guest Room Plus

Vítejte a buďte tu jako doma ve stylovém King Hilton Room Plus, plném přirozeného světla s fantastickým výhledem na město nebo řeku Vltavu.

Zůstaňte v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím Wi-Fi (za poplatek). Odpočiňte si ve sprchovém koutu, nebo se usaďte a sledujte filmy na 37-palcové ploché obrazovce. Vychutnejte si koktejly v Cloud 9 sky bar & lounge, jako součást speciální nabídky dva za jednu cenu. Mezi ostatní doplňky na pokoji patří čerstvé ovoce, balená voda, kosmetika, župan a pantofle.

Určeno pro 3 dospělí

TWIN HILTON GUEST ROOM PLUS

Obdivujte výhled na město nebo na řeku Vltavu z pokoje s oddělenými lůžky. Zůstaňte v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím Wi-Fi (za poplatek).  Osvěžte se ve sprchovém koutu, nebo se usaďte a sledujte filmy na 37-palcové ploché obrazovce. Vychutnejte si koktejly v Cloud 9 sky bar & lounge, jako součást speciální nabídky dva za jednu cenu. Mezi ostatní doplňky na pokoji patří čerstvé ovoce, balená voda, kosmetika, župan a pantofle.

Určeno pro 3 dospělé


Bezbariérové pokoje

K dispozici je 8 bezbariérových pokojů.

Nekuřácké pokoje

K dispozici jsou pokoje pro kuřáky i nekuřáky.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
HHONORS Hilton Worldwide
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick