.
Zofin osc

Využijte pro svou další akci cateringových služeb hotelu Hilton Prague!

Naše služby

Příklady různých stylů menu:

Profesionální tým hotelu Hilton Prague vám zajistí jedny z nejlepších cateringových služeb v Praze. Nabízíme kompletní služby pro catering mimo prostory hotelu, od malých, soukromých setkání až po gala večeře a velkolepé recepce. Možné je naprosto cokoli – degustační menu, recepce formou rautu, servírovaná večeře, české menu i menu o více chodech. Menu dokážeme přesně přizpůsobit vašim potřebám a přáním. Dokonce vám můžeme připravit i speciální tematické menu pro oslavu zvláštní příležitosti.

Outside catering dinner

Můžete si pochutnat na předkrmech jako pražská šunka se švestkovými povidly, krevetové kuličky s omáčkou harrisa či quiche s lososem a šalotkou. Chuťovky nabízíme teplé, jako například kuřecí špíz yakitori a hovězí špíz satay, nebo studené, a to společně s takovými delikatesami jako jsou červený tuňák s křepelčími vajíčky nebo srnčí paštička s naloženými brusinkami. Naše Deluxe menu nabízí skutečně vytříbené speciality.

Outside Catering food


Postaráme se o výzdobu a květiny, ať již v moderním a elegantním stylu či v honosném a historickém stylu. Naše služby v oblasti zábavy jsou stejně všestranné jako naši šéfkuchaři. Zajistíme dopravu na vámi zvolené místo i zpět a fotografy, kteří vaši událost zvěční. Zábavu pro vaše hosty zajistí široké škála spolupracujících hudebníků a umělců, přesně podle vkusu a zaměření vaší události. Nabízíme také služby hostesek, které se postarají o vás i vaše klienty.

Žádný požadavek pro nás není extravagantní. Plně uspokojíme vaše očekávání, ať se jedná o jakoukoli akci či událost.

Outside catering decor
HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick