.

Hilton Prague vám zajistí catering pro každou vaši akci kdekoliv!

Místa Pro VaŠe Akce

Hotel Hilton Prague je proslulý kvalitou svého cateringu a akcí. Můžeme se však snadno přizpůsobit vámi zvolenému místu a dokonce vám doporučit ty naprosto nejlepší možnosti pro vaše akce v Praze. Ať si přejete aristokratickou atmosféru starobylého zámku nebo ultramoderní lokalitu, zařídíme vše zcela podle vašich představ.

Outside Catering

Příklad lokalit pro konání akcí:

Pražský hrad

Pražský hrad je zařazený na seznam světového dědictví UNESCO a je nejvýznamnější českou památkou. Jedná se o komplex několika budov různých architektonických stylů. Španělský sál, Rudolfova galerie, Rothmayerův sál, Nové salony, Míčovna a Jízdárna mohou být využity ke komerčním účelům.


Palác Žofín

Novorenesanční budova paláce Žofín je významným kulturním a společenským centrem. Nachází se na stejnojmenném ostrově uprostřed Vltavy, naproti Národnímu divadlu. Z břehů ostrova je krásný výhled na Prahu a Pražský hrad. Prostory Žofínského paláce lze využít pro různé účely, především pak pro galavečeře a plesy.


Obecní dům

Národní kulturní památka Obecní dům patří k nejvýznamnějším secesním stavbám v Praze. Nachází se v samotném centru města. Hlavním sálem je Smetanova síň, akce mohou být uspořádány také v přilehlých saloncích, z nichž každý je v jiném architektonickém stylu.


Trojský zámek

Trojský zámek s francouzskou zahradou je jednou z nejvýznamnějších ukázek raně barokní architektury ve Střední Evropě. Bývalé císařské stáje a barokní zahrada jsou ideálním místem pro všechny typy společenských akcí, zejména pak pro zahradní párty a svatby.


Rudolfinum

Rudolfinum představuje jednu z nejreprezentativnějších novorenesančních budov v Praze a je také místem, kde se pořádají známé hudební festivaly Pražské jaro a Pražský podzim. Sály Rudolfina a vstupní hala jsou ideální pro organizaci slavnostních recepcí, koncertů a společenských událostí.


Novoměstská radnice

Historie Novoměstské radnice začala již ve 14. století. Dominantou této budovy na Karlově náměstí je vysoká věž se zvonem, v jejímž prvním patře se nachází původní gotická kaple. Novoměstská radnice je jednou z 18-ti pražských národních kulturních památek, její prostory jsou vhodné pro uspořádání nejrůznějších akcí včetně svateb.


Dům U Kamenného zvonu

Dům U Kamenného zvonu se nachází přímo v centru Prahy, na Staroměstském náměstí. Jeho počátky se datují do druhé poloviny 13. století, výraznou částí budovy je především krásné gotické průčelí. Dům U Kamenného zvonu je ideálním a velmi oblíbeným místem pro akce různého typu včetně svateb. V letních měsících lze využít venkovní atrium pro uvítací přípitek.


Sacre Coeur

Kaple Sacre Coeur byla postavena v roce 1884 a prošla kompletní rekonstrukcí. Vzhledem ke svému jedinečnému interiéru a nenapodobitelné atmosféře jsou její prostory vyhledávané pro pořádání různých společenských akcí včetně svatebních obřadů.


Průmyslový palác

Průmyslový palác postavený v secesním stylu v roce 1891 byl hlavní budovou jubilejních výstav a dodnes je ústředním místem mnoha veletrhů. Celý komplex tvoří střední hala s centrální 51 metrů vysokou věží a dvě křídla. V Průmyslovém paláci mohou být uspořádány nejrůznější akce včetně galavečeří, plesů, módních přehlídek a koncertů.


Slovanský dům

Slovanský dům se nachází v jedné z nejprestižnějších částí Prahy, v ulici Na Příkopě. Barokně-secesní palác původně vznikl ze dvou středověkých objektů, které byly postupem času rekonstruovány. Velký a malý sál, galerie a předsálí představují perfektní prostory pro uspořádání jakékoliv společenské akce.


Kaunický palác

Kaunický palác se nachází na Novém Městě, v zástavbě měšťanských domů, které pocházejí ze 14. století. Palác poskytuje unikátní prostory pro recepce, večeře, koncerty a tiskové konference. Nachází se zde také slavné muzeum Alfonse Muchy.


Ekotechnické muzeum

Ekotechnické muzeum se nachází v památkově chráněném areálu staré čistírny odpadních vod, která patří mezi významné objekty české průmyslové architektury. V parní strojovně jsou k vidění dodnes funkční čerpací soustrojí z roku 1903, která mohou být uvedena do chodu a představena hostům.

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick