.

Cateringové služby hotelu Hilton Prague zajistí úspěšný průběh vaší akce!

Catering

Cateringové služby poskytované týmem hotelu Hilton Prague odrážejí komfort a nejvyšší kvalitu, které od značky Hilton očekáváte. Naplánujeme a zorganizujeme všechny druhy akcí, od malých setkání až po velkolepé bankety, svatby, oslavy narozenin a rauty. Každý z našich zákazníků má jiná přání a očekávání a každá akce je unikátní. Tým hotelu Hilton Prague se postará i o ten nejmenší detail tak, aby výsledek byl perfektní a k úplné spokojenosti klienta.

Hotel Hilton Prague nabízí jedny z nejlepších služeb v oblasti cateringu a podílel se na mnoha prestižních akcích v Praze.

Náš cateringový tým může připravit kompletní catering mimo prostory hotelu, a to od malých, soukromých setkání až po velké recepce. Možné je naprosto vše - degustační menu, recepce formou rautu, české menu, menu o více chodech, ochutnávka vín, dokonce i tematické menu. Ať je charakter dané akce nebo její načasování jakékoli, dokážeme menu přesně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Hilton Prague Catering

Náš tým vítá příležitost zajišťovat catering při společenských událostech, firemních akcích, svatbách, piknicích i oslavách narozenin v exkluzivní atmosféře.

Pro vaši akci zajistíme perfektní prostředí v některém z nejkrásnějších paláců, galerií, muzeí či zámků v Praze a okolí.

KONTAKT


Chcete-li nabídku cateringových služeb v těch
nejvybranějších pražských lokalitách, prosíme, kontaktujte:

Email: zuzana.davidova@hilton.com

Tel.: +420 224 842 134  

HILTON PRAGUE · Pobřežní 1, Praha 8, 186 00, Česká republika · Tel: +420 (0) 224 841 111
Hilton Honors
Facebook
Twitter
Designed by TravelClick